Żaden inny produkt nie prezentuje legendarnych wartości STEINER'a w zakresie innowacyjności i tradycj" />

Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń
Der Ausrüster 2017
Steiner
Steiner ist seit vielen Jahren der unangefochtene Marktführer für Marine Ferngläser und ist die erste Wahl bei Seglern und Kapitänen von großen Schiffen bis hin zu kleinen Booten.
Jeder professionelle Anwender setzt hier auf die herausragende Qualität und die Sicherheit, welche ihm nur die speziellen Steiner Ferngläser bieten.

Steiner Commander 7 x 50 LRF

Steiner
Żaden inny produkt nie prezentuje legendarnych wartości STEINER'a w zakresie innowacyjności i tradycji lepiej niż nowy Commander 7x50 LRF. Łączy w sobie wysokiej jakości optykę sprawdzonej serii Commander z innowacyjną technologią laserową do pomiaru odległości i wyznaczania pozycji. Lornetka Commander 7x50 LRF to połączenie funkcjonalności, wytrzymałości, precyzji i komfortu. ... Czytaj więcej...

Informacje o produkcie zu Steiner Commander 7 x 50 LRF

Żaden inny produkt nie prezentuje legendarnych wartości STEINER'a w zakresie innowacyjności i tradycji lepiej niż nowy Commander 7x50 LRF. Łączy w sobie wysokiej jakości optykę sprawdzonej serii Commander z innowacyjną technologią laserową do pomiaru odległości i wyznaczania pozycji. Lornetka Commander 7x50 LRF to połączenie funkcjonalności, wytrzymałości, precyzji i komfortu.

Cechy:

STEINER HIGH-DEFINITION-OPTIK to obrazy o wysokim kontraście w najwyższej rozdzielczości. Najwyższej klasy technologia powlekania zapewniająca doskonałą jakość obrazu i transmisję światła

STEINER SPORTS-AUTO-FOCUS Wyjątkowa technologia STEINER Sports-Auto-Focus zapewnia, po regulacji, zawsze ostre obrazy o ostrości od 20 m do nieskończoności. Bez konieczności ponownego ustawiania ostrości.

Dokładny pomiar odległości do 1.700 m za pomocą technologii laserowej. Dokładne określenie odległości bezpośrednio przy obserwacji wszędzie tam, gdzie warunki pomiaru są trudne i niedokładne.

Wytrzymała i trwała obudową z poliwęglanu Makrolon, temperatura pracy w zakresie od -15°C do 55°C. Korpus wzmocniony gumą antypoślizgową o długiej żywotności odporny jest na działanie oleju, kwasów i warunków atmosferycznych. Powierzchnia pozostaje antypoślizgowa nawet przy ekstremalnej wilgotności, wysokiej temperaturze lub zimnie.

30 lat gwarancji na optykę - 2 lata gwarancji na elektronikę

Recenzje klientów zu Steiner Commander 7 x 50 LRF

There are no reviews available yet
podobne produkty