Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń
Der Ausrüster 2017

NASA Clipper GPS repetytor

Nasa Marine
Urządzenie komunikuje się z odbiornikiem GPS z wykorzystaniem protokołu NMEA 0183, dzięki czemu współpracuje poprawnie ze znakomitą większością urządzeń dostępnych na rynku (również z odbiornikami firmy GARMIN). Wskazania: aktualna długość i szerokość geograficzna, aktualna prędkość i kurs, oraz w przypadku uruchomienia funkcji nawigacji na odbiorniku GPS również namiar i odległość do punktu docelowego, nazwa tego punktu, zejście z kursu i pasek kompasowy. ... Czytaj więcej...

Informacje o produkcie zu NASA Clipper GPS repetytor

Urządzenie komunikuje się z odbiornikiem GPS z wykorzystaniem protokołu NMEA 0183, dzięki czemu współpracuje poprawnie ze znakomitą większością urządzeń dostępnych na rynku (również z odbiornikami firmy GARMIN). Wskazania: aktualna długość i szerokość geograficzna, aktualna prędkość i kurs, oraz w przypadku uruchomienia funkcji nawigacji na odbiorniku GPS również namiar i odległość do punktu docelowego, nazwa tego punktu, zejście z kursu i pasek kompasowy.

Zasilanie: 12 V DC, pobór prądu: 10 mA (35 mA z podświetleniem).
Wymiary: 110 x 110 x 27 mm,

W zestawie kabel do połączenia z GPS o długości 10 m, zakończony złączami zasilania i portu szeregowego (męskie złącze DB9)

Recenzje klientów zu NASA Clipper GPS repetytor

There are no reviews available yet
podobne produkty