Przydatny dla szerokiej gamy napraw laminatu , w tym naprawy pęknięć, otarć , luźnych elementów , pęcherzy żelkotu , rozwarstwienia laminatu , dziur i innych


Skład zestawu:

Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń
Der Ausrüster 2017

Żywica epoksydowa -glass fibre repair kit

Żywica epoksydowa -glass fibre repair kit ... Czytaj więcej...

Informacje o produkcie zu Żywica epoksydowa -glass fibre repair kit

Przydatny dla szerokiej gamy napraw laminatu , w tym naprawy pęknięć, otarć , luźnych elementów , pęcherzy żelkotu , rozwarstwienia laminatu , dziur i innych


Skład zestawu:
250g Żywicy 105
50g utwardzacza 205 
402 strzępki z włókna szklanego
409 mikrosfera
3x kubeczek do mieszania
1x patyczek do mieszania
2 pary rękawiczek nitrylowych
2x pędzel
2x strzykawka
1m x 125mm 450g/m² tkanina szklana
1m x 75mm 175g/m² tkanina szklana
1m x 100mm tkaniny peel ply
instrukcja

 
Wydajność:
Powlekanie – 1kg mieszaniny West System pokrywa 6,5 do 8m5 m kw. Powierzchni zależnie od podłoża.
Klejenie albo laminowanie drewna – 1 kg mieszaniny wystarcza na pokrycie od 2 do 4 m kw. 
Użycie   ze zbrojeniem szklanym – 1 kg mieszaniny wystarcza na pokrycie od 2 do 5 m kw. W zależności od typu i gramatury użytego zbrojenia.
 
Przechowywać w temperaturze 10 st. C. W niższej temperaturze w żywicy mogą uformować się kryształy, które można usunąć delikatnie je podgrzewając.


Przygotowanie powierzchni (Surffice preparation). Powierzchnia, która ma być klejona albo powlekana  żywicą epoksydową musi być matowa, czysta, sucha, odtłuszczona, wolna od zabrudzeń, kurzu i wcześniejszych powłok. Żywicę epoksydową można stosować na każdy rodzaj powierzchni, a szczególnie na laminat poliestrowy, drewno i sta.

 
Warunki pracy (Working conditions). Najlepsze warunki uzyskuje się pracując w pomieszczeniu o temperaturze 15 st. C i niskiej wilgotności.
 
Mieszanie (Mixing). Pięć części wagowo lub objętościowo żywicy 105 do jednej części wagowo lub objętościowo utwardzacza 205 albo 206. Najlepiej użyć pompek 301 Mini Pumps by dokładnie odmierzyć potrzebne ilości żywicy i utwardzacza.
 
Czas żelowania (Pot life). Porcja mieszaniny żywicy epoksydowej 105 z utwardzaczem 205 o masie 100g żeluje w kubku w czasie 15-20 minut przy temperaturze 18 st. C. Twardość pozwalającą na obróbkę osiąga po upływie 5-7 godzin. Wyschnięta żywica nie powinna  być znacznie obciążona przez co najmniej 48 godzin. Porcja mieszaniny żywicy epoksydowej 105 z utwardzaczem 206 o masie 100g żeluje w kubku w czasie 25-10 min przy temperaturze 18 st. C, która jest minimalną temperaturą dla tego utwardzacza. Aby wydłużyć czas żelowania należy przelać wymieszaną żywicę do płaskiej kuwety.

Recenzje klientów zu Żywica epoksydowa -glass fibre repair kit

There are no reviews available yet
podobne produkty