Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń
Der Ausrüster 2017

International

 1. International
  International Ultra 300
  Zastępca Ultra EU Ultra UE to twardy antyfouling przeznaczony na akweny o silnym stopniu porastania, odpowiedni dla szybkich motorówek. Twarda, odporna i gładka powierzchnia może być polerowana drobnoziarnistym papierem ściernym. Biolux ® - technologia wzmacniająca działanie antyporostowe. Nadaje się do włókna szklanego, drewna, stali / żeliwa i ołowiu.

  Już od: Bez podatku 229,00 zł Z podatkiem 229,00 zł

  Czas dostawy: 2-3 Tage

  To Product
 2. International
  International Cruiser 200
  Zamiennik Cruiser Bright White. Samopelerujący antyfouling z efektywną ochroną przed porastaniem, idelany do zastosowania na wodach słonych jak i słodkich. Do wszystkich rodzajów materiałów, można go również stosować na odpowiednio zagruntowane powierzchnie aluminiowe / lekkie metaliczne i ocynkowane.

  Już od: Bez podatku 185,00 zł Z podatkiem 185,00 zł

  To Product
 3. International
  International Cruiser 250
  Zastepuje Cruiser Uno EU Cruiser 250 to samopolerujący antyfouling dla łodzi rekreacyjnych, zapewnia odporność na porastanie na wszystkich wodach o średnich stopniu porastania. Nadaje się do włókna szklanego, drewna, stali / żeliwa i ołowiu. Nie nadaje się do aluminium,

  Już od: Bez podatku 185,00 zł Z podatkiem 185,00 zł

  Czas dostawy: 2-3 Tage

  To Product
 4. International
  International Micron 350
  Zastępca Micron Extra Eu i Micron WA. Micron 350 jest doskonałym antyfoulingiem o najlepszych właściwościach ochronnych na akwenach o silnym stopniu porastania, na wodach słonych i słodkich. Posiada własciwości samopolerujące SPC­ Antifouling (Self Polishing Copolymer) zapewniające długotrwała ochronę (do 2 lat) przed porastaniem. Nadaje się do włókna szklanego, drewna, stali / żeliwa i ołowiu.

  Już od: Bez podatku 250,00 zł Z podatkiem 250,00 zł

  Czas dostawy: 2-3 Tage

  To Product
 5. Zestaw malarski PA do farb podkładowych i przeciwporostowych
  Zestaw specjalnie dobranych narzędzi do aplikacji farb podkładowych zarówno jedno jak i dwuskładnikowych (epoksydowych) oraz farb przeciwporostowych
  Bez podatku 22,76 zł Z podatkiem 28,00 zł
  To Product
 6. International
  Interstrip
  Do usuwania starego antyfoulingu z laminatu. Nie uszkadza powierzchni.

  Już od: Bez podatku 131,00 zł Z podatkiem 131,00 zł

  Czas dostawy: 2-3 Tage

  To Product
 7. International
  International VC Offshore EU
  VC Offshore UE to twardy cienkowarstwowy antyfouling z przeznaczeniem na akweny o silnym stopniu porastania, dla łodzi żaglowych i motorowych. Szybkoschnący, dający twardą, gładką powierzchnię, która jest łatwa do czyszczenia i odporna na ścieranie.

  Już od: Bez podatku 240,00 zł Z podatkiem 240,00 zł

  Czas dostawy: 2-3 Tage

  To Product
 8. International
  International VC 17m®
  VC 17m® to cienkowarstwowy twardy antyfouling o niskim współczynniku tarcia, nadaje się do łodzi motorowych i żaglowych. Idealne na akwenach o niewielkim stopniu porastania.

  Już od: Bez podatku 249,00 zł Z podatkiem 249,00 zł

  Czas dostawy: 2-3 Tage

  To Product
 9. International
  International Trilux Prop-O-Drev
  Antyfouling w sprayu z teflonem. Idealnie gładka powierzchnia. Idealny do malowania przekładni, śrub, itp. Spray ułatwia zastosowanie w trudnodostępnych miejscach. Może być również stosowany do aluminium w połączeniu z podkładem PROP-O-DREV. Wydajność 2,5 m² / 0,5 L

  Już od: Bez podatku 145,00 zł Z podatkiem 145,00 zł

  Czas dostawy: 2-3 Tage

  To Product