Żywica i utrwadzacze - 5 kg żywicy + 1 kg utwardzacza (6 kg mieszaniny)

Żywica epoksydowa 105
 
Żywica 105 jest podstawowym materiałem z rodzi" />
Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń
Der Ausrüster 2017

Epoxy Harz 105B/Härter 206B

West System
Żywica i utrwadzacze - 5 kg żywicy + 1 kg utwardzacza (6 kg mieszaniny)

Żywica epoksydowa 105
 
Żywica 105 jest podstawowym materiałem z rodzimy WEST SYSTEM i stanowi niezbędny komponent do wszystkich dalszych zastosowań.

... Czytaj więcej...

Informacje o produkcie zu Epoxy Harz 105B/Härter 206B

Żywica i utrwadzacze - 5 kg żywicy + 1 kg utwardzacza (6 kg mieszaniny)

Żywica epoksydowa 105
 
Żywica 105 jest podstawowym materiałem z rodzimy WEST SYSTEM i stanowi niezbędny komponent do wszystkich dalszych zastosowań. Żywica 105 jest jasno bursztynową żywicą epoksydową o niskiej lepkości, która po wymieszaniu z jednym z utrwalaczy systemu WEST znakomicie nadaje się do przesączania włókien drewna, tkaniny szklanej i wielu innych materiałów.

Żywica może być utwardzana w szerokim przedziale temperatur tworząc bardzo mocne struktury o znakomitej odporności na działanie wody. Znakomita przyczepność żywicy WEST SYSTEM pozwala po wymieszaniu jej z różnymi wypełniaczami tworzyć masy do klejenia i szpachlowania łatwe w kształtowaniu i szlifowaniu. Nakładana wałkiem tworzy cienki film o znakomitej rozlewności i gładkości. Żywica żeluje na kolor bezbarwny co pozwala łatwo uzyskać naturalne wykończenie drewna pokrywając uzyskaną powłokę dwoma warstwami bezbarwnego lakieru.

Żywica epoksydowa 105 ma relatywnie wysoki punk zapłonu i nie wydziela oparów rozcieńczalników co czyni ją bezpieczniejszą w pracy od żywic poliestrowych. Do każdego opakowania żywicy produkowane jest odpowiedniej wielkości opakowanie utwardzacza oraz zestaw pompek dozujących co zapewnia łatwą aplikację i dokładne zachowanie odpowiednich proporcji składników.
 

Utwardzacz wolny 206
 
Utwardzacz 206 łączy się z żywicą epoksydową 105 w proporcjach pięć części żywicy na jedną część utwardzacza. Tworzy bardzo mocną oraz odporną na działanie wody spoinę, powłokę lub laminat. Przeznaczony do pracy w wyższych temperaturach lub do wydłużenia czasu użycia.
  • Szybkość utwardzania (pot life) w 25ºC -20 do 30 min
  • Utwardzanie do stanu stałego w 21ºC -9 do 12 godzin
  • Utwardzanie do maksymalnej wytrzymałości w 21ºC -5 do 7 dni
  • Minimalna rekomendowana temperatura pracy -16ºC
  • Typ pompek 5:1 -301, 306, 309

Waga [kg]:6,00

Recenzje klientów zu Epoxy Harz 105B/Härter 206B

There are no reviews available yet
podobne produkty