Żywica i utrwadzacze - kilogram żywicy + 0,2 kg utwardzacza (1,2 kg mieszaniny)

Żywica epoksydowa 105
 
Żywica 105 jest podstawowym materiałem z rodzimy WEST SYSTEM" />
Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń
Der Ausrüster 2017

Epoxy Harz 105A/Härter 205A

West System
Żywica i utrwadzacze - kilogram żywicy + 0,2 kg utwardzacza (1,2 kg mieszaniny)

Żywica epoksydowa 105
 
Żywica 105 jest podstawowym materiałem z rodzimy WEST SYSTEM i stanowi niezbędny komponent do wszystkich dalszych zastosowań. ... Czytaj więcej...

Informacje o produkcie zu Epoxy Harz 105A/Härter 205A

Żywica i utrwadzacze - kilogram żywicy + 0,2 kg utwardzacza (1,2 kg mieszaniny)

Żywica epoksydowa 105
 
Żywica 105 jest podstawowym materiałem z rodzimy WEST SYSTEM i stanowi niezbędny komponent do wszystkich dalszych zastosowań. Żywica 105 jest jasno bursztynową żywicą epoksydową o niskiej lepkości, która po wymieszaniu z jednym z utrwalaczy systemu WEST znakomicie nadaje się do przesączania włókien drewna, tkaniny szklanej i wielu innych materiałów.

Żywica może być utwardzana w szerokim przedziale temperatur tworząc bardzo mocne struktury o znakomitej odporności na działanie wody. Znakomita przyczepność żywicy WEST SYSTEM pozwala po wymieszaniu jej z różnymi wypełniaczami tworzyć masy do klejenia i szpachlowania łatwe w kształtowaniu i szlifowaniu. Nakładana wałkiem tworzy cienki film o znakomitej rozlewności i gładkości. Żywica żeluje na kolor bezbarwny co pozwala łatwo uzyskać naturalne wykończenie drewna pokrywając uzyskaną powłokę dwoma warstwami bezbarwnego lakieru.

Żywica epoksydowa 105 ma relatywnie wysoki punk zapłonu i nie wydziela oparów rozcieńczalników co czyni ją bezpieczniejszą w pracy od żywic poliestrowych. Do każdego opakowania żywicy produkowane jest odpowiedniej wielkości opakowanie utwardzacza. Zestawy pompek dozujących zapewniające łatwą aplikację i dokładne zachowanie odpowiednich proporcji składników dostępne są osobno w naszej ofercie.
 
Utwardzacz standardowy 205
 
Utwardzacz 205 jest używany w większości sytuacji i pozwala uzyskać szybkie wiązanie i łatwe osiągnięcie fizycznych właściwości utwardzonej żywicy. Wymieszany w proporcjach 1 część utwardzacza 205 na 5 części żywicy 105 tworzy mocne i odporne na działanie wody spoiny, laminaty i powłoki oraz znakomitą bazę do tworzenia mas wypełniających i szpachlujących.
  • Szybkość utwardzania (pot life) w 25ºC -10 do 15 min
  • Utwardzanie do stanu stałego w 21ºC -5 do 7 godzin
  • Utwardzanie do maksymalnej wytrzymałości w 21ºC - 5 do 7 dni
  • Minimalna rekomendowana temperatura pracy -5ºC
  • Typ pompek 5:1 -301, 306, 309

Waga [kg]:1,20

Recenzje klientów zu Epoxy Harz 105A/Härter 205A

There are no reviews available yet
podobne produkty