Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń
Der Ausrüster 2017

EPIFANES Poly-urethane

Epifanes
Dwuskładnikowa farba wykończeniowa o wysokim połysku na bazie nasyconej żywicy poliestrowej, z utwardzaczem z izocyjanowym. ... Czytaj więcej...
warianty EPIFANES Poly-urethane
Article No. Farbe Inhalt Cena Dostępność Ilość
511894 EAN: 8715559901150 beżowy jasny 750 g
Bez podatku 198,37 zł Z podatkiem 244,00 zł
(325,33 zł / 1 UNIT_SHORT_L)

W magazynie

Proszę wybrać kopie

Informacje o produkcie zu EPIFANES Poly-urethane

Dwuskładnikowa farba wykończeniowa o wysokim połysku na bazie nasyconej żywicy poliestrowej, z utwardzaczem z izocyjanowym. Dodatkowe zastosowanie lśniących pigmentów nadaje farbie bardzo dobrą zdolność pokrywania jak również utrwala połysk i kolor na długie lata. Nadaje się do użycia na drewno, laminat stal i aluminium po zastosowaniu Epifanes Epoxy Primer lub Epifanes Multi Marine Primer. Jako powłoka renowacyjna może być zastosowany na dobrze przylegające powłoki utworzone na bazie innych farb dwuskładnikowych (poliuretanowych i epoxydowych).

Może być nakładana bezpośrednio na dokładnie odtłuszczony i zmatowiony laminat. Nie ma potrzeby przeszlifowania pomiędzy warstwami, jeżeli kolejna warstwa farby  zostanie nałożona w przeciągu 48 godzin. Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz wody słodkiej i słonej, bardzo długo zachowuje połysk. Farba przystosowana jest do pokrywania powierzchni nad linią wodną, wewnętrznych jak również zewnętrznych.

Proporcje mieszania wagowo – dwie części komponentu A (lakieru) do jednej części komponentu B (utwardzacza). Puszki komponentu A są częściowo puste, tak więc wystarczy do nich dodać komponent B, dobrze wymieszać, pozwolić na zajście reakcji chemicznych przez ok. 15 – 20 min. Farba jest gotowa do użycia przez 3 – 4 godz. przy 20 st. C. Malować najlepiej w zakresie temperatur 15 – 27 st C.

    

  • Czas schnięcia: 24 godz. przy 18°C (każda warstwa)
  • Wydajność: 750 gram na 9m²
  • Rozcieńczalnik: nakładanie pędzlem – Epifanes Poly-urethane Brushthinner
  • Rozcieńczalnik: natryskiwanie – Epifanes Poly-urethane Spraythinner  

Recenzje klientów zu EPIFANES Poly-urethane

There are no reviews available yet
podobne produkty