Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń
Der Ausrüster 2017

Epifanes Poly-urethane Clear Gloss

Epifanes
Lakier poliuretanowy, twardy ... Czytaj więcej...

Informacje o produkcie zu Epifanes Poly-urethane Clear Gloss

Bezbarwny, dwuskładnikowy lakier o wysokim połysku na bazie nasyconych żywic poliuretanowych z utwardzaczem izocyjanowym. Bardzo twardy - stanowi dobrą ochronę przed zadrapaniami i uderzeniami. Zapewnia długotrwałą ochronę przed wpływami pogodowymi oraz przed utratą połysku. Zawiera filtr UV. 

Do zastosowania nad linią wodną; zarówno do powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Odporny na wody słodkie i  słone. Przeznaczony do użycia jako kompletny system na surowe drewno lub na dobrze przywierające podłoża dwuskładnikowe. Szczególnie przydatny jako ostatnia ochronna warstwa na powierzchnie epoksydowe, lub jako warstwa rozdzielająca pomiędzy powierzchnią epoksydową na którą nałożony ma być tradycyjny lakier jednoskładnikowy. 

Jeżeli kolejna warstwa nałożona zostanie w ciągu  48 godz., nie jest konieczne uprzednie szlifowanie. Proporcje mieszania wagowo – dwie części komponentu A (lakieru) do jednej części komponentu B (utwardzacza). Puszki komponentu A są częściowo puste, tak więc wystarczy do nich dodać komponent B, dobrze wymieszać, pozwolić na zajście reakcji chemicznych przez ok. 15 - 20 min. Lakier jest gotów do użycia przez 3 – 4 godz. przy 20 st. C. Malować najlepiej w zakresie temperatur 15 – 27 st C.

    

  • Czas schnięcia: 24 godz. przy 18°C (każda warstwa)
  • Wydajność: 750 gram na 9m²
  • Rozcieńczalnik: nakładanie pędzlem – Epifanes Poly-urethane Brushthinner
  • Rozcieńczalnik: natryskiwanie – Epifanes Poly-urethane Spraythinner  
  • Opakowania: 750 ml.  (komp. A 500 ml. + komp. B 250 ml)

Recenzje klientów zu Epifanes Poly-urethane Clear Gloss

There are no reviews available yet
podobne produkty