Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń

Coelan

 1. Coelan

  COELAN Antislip Glass Powder (transparent)

  COELAN Antislip Glass Powder jest drobnym przezroczystym proszkiem, który może być stosowany w celu uzyskania powierzchni odpornej na poślizg, należy go rozprowadzać na jeszcze mokrą powierzchnię, która została pokryta COELAN Boating Coating.
  Bez podatku 33,33 zł Z podatkiem 41,00 zł
  To Product
 2. Coelan

  COELAN BOAT COATING Transparent Gloss Finish

  Bezbarwna o wysokim połysku jednoskładnikowa powłoka poliuretanowa, elastyczna, odporna na działanie promieniowania UV, na ścieranie, przepuszczająca parę wodną, do stosowania na drewno, stal, włókno szklane, aluminium, powierzchnie gumowe i z tworzywa sztucznego.

  Już od: Bez podatku 131,00 zł Z podatkiem 131,00 zł

  To Product
 3. Coelan

  COELAN BOAT COATING Transparent Silk (matte) Finish

  Aby otrzymać matowe wykończenie należy położyć pojedynczą nawierzchniową warstwę. Odpowiedni do stosowania na powierzchniach z drewna, włókien szklanych, stalowych, aluminiowych, elastycznej gumy lub tworzywa sztucznego.

  Już od: Bez podatku 153,00 zł Z podatkiem 153,00 zł

  To Product
 4. Coelan

  COELAN Color paste

  Pasta COELAN color może być dodana do Coelan Transparent Gloss Coating, aby utworzyć kolorową powierzchnię nakładaną na drewno, włókna szklane, metal, gumę albo tworzywa. Zastosowanie pasty COELAN Color jest opcjonalne, ale jest ona istotną częścią systemu Coelan Coating.

  Już od: Bez podatku 36,00 zł Z podatkiem 36,00 zł

  To Product
 5. Coelan

  COELAN Red Primer 1L

  Elastyczny, czerwony pigmentowy podkład przeznaczony do stosowania na drewno ciemne jak: mahoń, ciemny dąb czerwony i sekwoja.
  Bez podatku 172,36 zł Z podatkiem 212,00 zł
  To Product
 6. Coelan

  COELAN THINNER for Boat Coating 1L

  Rozcieńczalnik COELAN stosowany jest do rozcieńczania COELAN Boat Coating przy aplikacji natryskowej oraz do czyszczenia narzędzi i pędzli.
  Bez podatku 58,54 zł Z podatkiem 72,00 zł
  To Product
 7. Coelan

  COELAN Yellow Primer 1L

  Elastyczny, żółty pigmentowy podkład przeznaczony do stosowania na drewno twarde i miękkie jak: teak, sosna, jodła, świerk, modrzew i inne.
  Bez podatku 172,36 zł Z podatkiem 212,00 zł
  To Product