Please, place your quick order here!
SKU Quantity Article Name Cena Razem  
Usuń
Der Ausrüster 2017

Panele

 1. Solara
  Profil listwa
  Wsuwana listwa ochronna. Zakres zacisku od ok. 1,5 do 5mm. Profesjonalne i czyste wykończenie. Wersja z gumowym kołnierzem doskonale nadaje się do uszczelniania zamknięć bakist itp. Cena za metr.

  Już od: Bez podatku 32,00 zł Z podatkiem 32,00 zł

  To Product
 2. Solara
  M-Serie
  Zaprojektowane specjalnie do montażu na łodziach rekreacyjnych. Idealna alternatywa dla dużych i nieelastycznych paneli serii S. Panele słoneczne zamontowane są na powierzchni wykonanej ze stali kwasoodpornej co umożliwia ich lekkie dopasowanie do krzywizny podłoża. Można po nich chodzić, są odporne na wodę morską. Łatwa instalacja, można je przykleić lub przykręcić do pokładu

  Już od: Bez podatku 32,00 zł Z podatkiem 32,00 zł

  To Product
 3. Phaesun
  Panele słonczene „Ascent Solar"
  Ascent Solar WaveSol ™ wykonany w innowacyjnej technologii cienkowarstwowej PV pozwala na łatwe wykorzystanie energii słonecznej w różnych sytuacjach i miejscach. Mogą być dzięki wyjątkowej elastyczności montowane na powierzchniach o różnym kształcie i strukturze. Jednak nie powinny być nadmiernie zginane podczas montażu .

  Już od: Bez podatku 86,00 zł Z podatkiem 86,00 zł

  To Product
 4. Solara
  DCsolar Power E-serie
  W E-serii, położono szczególną wagę do wysokiej wydajności przy wyjątkowo niskich wymiarach modułowych. Moduły te odznaczają się wysoką wydajnością, nawet w trudnych warunkach pogodowych, ze względu na wykorzystanie bardzo efektywnych komórek, z wydajnością ponad 22% większą niż tradycyjne- w ten sposób akumulator ładowany jest nawet w pochmurny dzień.

  Już od: Bez podatku 90,00 zł Z podatkiem 90,00 zł

  To Product
 5. Phaesun Sun Peak SPR-panele słoneczne o maksymalnej wydajności
  Te wysokowydajne ogniwa słoneczne z serii SPR idealnie nadają się do ładowania akumulatorów nawet w najbardziej rozbudowanych instalacjach elektrycznych. Największy prąd ładowania z najmniejszych wymiarów!

  Już od: Bez podatku 90,00 zł Z podatkiem 90,00 zł

  To Product
 6. AWN
  Zestaw akcesoriów AWN Solar
  Zestaw składa się z regulatora Solara SR 135TL, kabla o długości 10m, przejścia pokładowego i kleju Sika 291. Przeznaczony dla paneli solarnych o mocy do 140W
  Bez podatku 292,68 zł Z podatkiem 360,00 zł
  To Product
 7. Sunware panele słoneczne TX Series
  Panele słoneczne z przeznaczeniem do zamocowania na dachu bimini czy owiewkach. Mocowanie za pomocą dołączonych złącz tenax. W zestawie wodoodporne złącza i przewód 10m.

  Już od: Bez podatku 1 238,00 zł Z podatkiem 1 238,00 zł

  To Product
 8. Panele słoneczne Apolloflex
  Zwycięzca testu magazynu „Yacht” w Niemczech. Elastyczne, ultra-lekkie panele słoneczne z monokrystalicznych ogniw o wysokiej wydajności. Bardzo lekki i płaski moduł o grubości 4 mm i wadze tylko 4 kg / 100 Wp, wysoka wydajność przy minimalnej powierzchni.

  Już od: Bez podatku 1 508,00 zł Z podatkiem 1 508,00 zł

  To Product
 9. Solara
  Power M-serie
  Nowa Seria M Power różni się od klasycznej Serii M zastosowaniem wysokowydajnych ogniw, dzięki czemu ich wydajność wzrosłą o ponad 22%. Zaprojektowana została do ciągłego używania w ekstremalnych warunkach, takich jak ciepło i wilgoć.

  Już od: Bez podatku 4 113,00 zł Z podatkiem 4 113,00 zł

  To Product